MindManager

Dodáváme licence, školení i instalace produktů německé společnosti Mindjet GmBH řady MindManager.

 • MindManager - pro jednotlivce, malé firmy i rozsáhlé korporace v multilicenčním programu
 • MindManagerEnterprise - pro společnosti s počtem licencí 10 ks a více


mindjetMindManager for Windows / Mac

MindManager je mocný nástroj pro vytváření myšlenkových map, který zvýší Vaši osobní produktivitu a efektivitu práce Vašeho týmu. Ať už vytváříte byznys plán, mapujete procesy nebo vyvíjíte webové stránky, jeho myšlenkové mapy mají funkce, které Vám pomohou uskutečnit jakýkoliv plán. Přehledné plánování úkolů a sledování jejich plnění, sdílení úkolů s ostatními členy týmu, sledování jejich plnění to jsou vedle přehledných myšlenkových map hlavní přednosti MindManageru. 

My sami MindManager aktivně používáme na našich projektech pro naše zákazníky i při rozvahách našich soukromých akcí a plánů. A můžeme jej vřele doporučit.

V nové verzi 2016 navíc nakreslíte procesní diagramy, workflow schémata, aktivity diagramy pro vaše systémy či síťová schémata zapojení vašich systémů. Vylepšené ovládání umožňuje:

 • vkládat potřebné prvky drag-and-drop
 • popisovat linky
 • vkládat do diagramů části jiných typů diagramů
 • zobrazit diagramy na více monitorech

Pro vyzkoušení stahněte zkušební verzi platnou 30-dní.

MindManager

MindManagerEnterprise

Pokud používáte ve vaší firmě Sharepoint server pro sdílení informací mezi pracovníky, můžete s výhodou umožnit sdílet a upravovat myšlenkové mapy, projektové plány, rozvahy všem uživatelům aniž by museli mít instalovaný nástroj MindManager na svém počítači.

Klíčové funkčnosti:

 • spolupráce a řízení projektu využitím Microsoft Sharepoint
 • prohlížení map všemi uživateli SharePointu
 • propojení Micorosoft SharePoint s MindManager pro Windows nainstalovaný na Vašich počítačích, notebocích či tabletech s Windows
 • oboustranná synchronizace úkolů (z mapy do Sharepointu i naopak)
 • připojte své dokumenty, vkládejte hyperlinky, úkoly, umístění a vyhledávání

Kombinace MindManageru se Sharepointem Vám umožní si udělat v informacích sdílených na SharePointu pořádek z různých úhlů pohledů.

MM Enterprise

Novinky

17.1.2016 - novinky u MindJetu. MindJet na konci roku 2015 vydal rozšířenou verzi svého MindManageru. Nově s ním můžete kreslit i procesní,  vývojové i tzv. free form brainstorming diagramy. Jednoduše přidáte nové obrazce, rozhodovací logiku či popisky přechodů. Ovládání je nyní ještě intuitivnější než v předchozí verzi.10.1.2016 - Nová generace konvertibilních notebooku YOGA od Lenovo. Víceprvkový pant unikátní konstrukce mu dává punc originality.
1.1.2016 - S novým tabletem do nového roku. Lenovo nabízí svůj nový tablet YOGA Tab 3 i s projektorem a vestavěným stojínkem. Můžete tedy promítnout své fotky z dovolené na zdi či použít jej při vaření :).  Tablet se díky unikátní konstrukci baterie skvěle drží a má skvělou výdrž až 18 hodin.