Podporujeme

SDH Cheznovice - V naší obci působí sbor dobrovolných hasičů již řadu let. Mají za sebou pěknou řádku úspěchů na regionálních soutěžích i při záchraně majetku nejen v naší obci. Hasiči jsou napojeni na centrální dispečink KOPIS Plzeň, který je součástí IZS (krajské operační a informační středisko), a jsou tak neustále informováni a připraveni pomoci, když je třeba. Více se dočtete na jejich webu hasici-cheznovice.cz 


Novinky

17.1.2016 - novinky u MindJetu. MindJet na konci roku 2015 vydal rozšířenou verzi svého MindManageru. Nově s ním můžete kreslit i procesní,  vývojové i tzv. free form brainstorming diagramy. Jednoduše přidáte nové obrazce, rozhodovací logiku či popisky přechodů. Ovládání je nyní ještě intuitivnější než v předchozí verzi.10.1.2016 - Nová generace konvertibilních notebooku YOGA od Lenovo. Víceprvkový pant unikátní konstrukce mu dává punc originality.
1.1.2016 - S novým tabletem do nového roku. Lenovo nabízí svůj nový tablet YOGA Tab 3 i s projektorem a vestavěným stojínkem. Můžete tedy promítnout své fotky z dovolené na zdi či použít jej při vaření :).  Tablet se díky unikátní konstrukci baterie skvěle drží a má skvělou výdrž až 18 hodin.