Počítačové sítě

Dnes se už snad nikdo neobejde bez spolehlivé domácí či podnikové sítě. Připojení k Internetu je již standardem díky různým technologiím i v odlehlých koutech a je základem fungující sítě s přístupem k důležitým informacím a spojení s přáteli, obchodními partnery či kolegy. 

Využijte své připojení k Internetu naplno. Že dosud připojení k Internetu nemáte? Nevadí. Zavolejte nebo nám napište. Rádi Vám poradíme, které připojení je pro Vaši lokalitu dostupné, případně jaký typ připojení k Internetu vybrat, abyste jej mohli používat tam, kde potřebujete. Od domova, přes připojení na cestách až po připojení v kanceláři, dílně či provozovně.

Potřebujete sdílet vaše internetové připojení, soubory, tiskárnu nebo data mezi více počítači? Pak pro vás máme připravenu nabídku malých počítačových sítí, které lze s výhodou využít jak v domácnosti, tak v dílnách či kancelářích.

Novinky

17.1.2016 - novinky u MindJetu. MindJet na konci roku 2015 vydal rozšířenou verzi svého MindManageru. Nově s ním můžete kreslit i procesní,  vývojové i tzv. free form brainstorming diagramy. Jednoduše přidáte nové obrazce, rozhodovací logiku či popisky přechodů. Ovládání je nyní ještě intuitivnější než v předchozí verzi.10.1.2016 - Nová generace konvertibilních notebooku YOGA od Lenovo. Víceprvkový pant unikátní konstrukce mu dává punc originality.
1.1.2016 - S novým tabletem do nového roku. Lenovo nabízí svůj nový tablet YOGA Tab 3 i s projektorem a vestavěným stojínkem. Můžete tedy promítnout své fotky z dovolené na zdi či použít jej při vaření :).  Tablet se díky unikátní konstrukci baterie skvěle drží a má skvělou výdrž až 18 hodin.