Analýzy & konzultace

Naší specialitou jsou analytické práce od sběru požadavků, přes analýzu dopadů do firemních procesů i informačních systémů, mapování a optimalizace procesů, konceptuální i detailní návrh informačních systémů až po konzultace spojené s návrhem informačních systémů, vedením týmu analytiků i výběrem vhodných členů týmu.

Nabízíme dlouholeté zkušenosti z realizovaných projektů pro:

  • banky
  • pojišťovny
  • státní správu 
  • i drobné podnikatele z různých oborů


Podíleli jsme se na projektech pro


Novinky

17.1.2016 - novinky u MindJetu. MindJet na konci roku 2015 vydal rozšířenou verzi svého MindManageru. Nově s ním můžete kreslit i procesní,  vývojové i tzv. free form brainstorming diagramy. Jednoduše přidáte nové obrazce, rozhodovací logiku či popisky přechodů. Ovládání je nyní ještě intuitivnější než v předchozí verzi.10.1.2016 - Nová generace konvertibilních notebooku YOGA od Lenovo. Víceprvkový pant unikátní konstrukce mu dává punc originality.
1.1.2016 - S novým tabletem do nového roku. Lenovo nabízí svůj nový tablet YOGA Tab 3 i s projektorem a vestavěným stojínkem. Můžete tedy promítnout své fotky z dovolené na zdi či použít jej při vaření :).  Tablet se díky unikátní konstrukci baterie skvěle drží a má skvělou výdrž až 18 hodin.