Webové prezentace

Vytvoříme webovou prezentaci přesně na míru Vašim potřebám. Osobní, firemní či produktové prezentace k propagaci vašich myšlenek, rodiny, firmy, produktů.

Věříme ve svobodný společný prostor, který umožňuje lidem sdílet informace, být v kontaktu s přáteli, kolegy, obchodními partnery a nabízet kvalitní služby a produkty.

Odmítáme tvorbu webových prezentací s tématikou násilí, pornografie a rasismu. 

Podívejte se na ukázku našich předaných prezentací.

Každý web je originál. Vždy postupujeme od začátku - zjištění potřeb našich zákazníků, k jakému účelu má prezentace sloužit, jaké barvy bude zobrazovat, co bude jejím obsahem, na jakou cílovou skupinu má být zaměřena. Následně vytvoříme jeden či více návrhů, které se zákazníky podrobně projdeme a teprve poté se pustíme do budování výsledné webové prezentace.

Pokud nemáte vlastní doménu či místo pro umístění vaší prezentace či pokud chcete změnit současného poskytovatele, pak jsme tu pro vás s našimi webhostingovými službami

Ukázky našich prací

Novinky

17.1.2016 - novinky u MindJetu. MindJet na konci roku 2015 vydal rozšířenou verzi svého MindManageru. Nově s ním můžete kreslit i procesní,  vývojové i tzv. free form brainstorming diagramy. Jednoduše přidáte nové obrazce, rozhodovací logiku či popisky přechodů. Ovládání je nyní ještě intuitivnější než v předchozí verzi.10.1.2016 - Nová generace konvertibilních notebooku YOGA od Lenovo. Víceprvkový pant unikátní konstrukce mu dává punc originality.
1.1.2016 - S novým tabletem do nového roku. Lenovo nabízí svůj nový tablet YOGA Tab 3 i s projektorem a vestavěným stojínkem. Můžete tedy promítnout své fotky z dovolené na zdi či použít jej při vaření :).  Tablet se díky unikátní konstrukci baterie skvěle drží a má skvělou výdrž až 18 hodin.